Randevu Talebi

Dental implantları seçmek size birçok önemli avantajlar sağlar: ÇOK SAĞLIKLI VE ÇOK GÜZEL: dişler kaybedildiği zaman dişin etrafını kaplayan kemik büzülmeye başlar. Bu sağlıksız kemik kaybı çene kemiği seviyesinin düşmesine sebebiyet verir. Dental implantlar diş kayıplarının sonucu olarak oluşan çene kemiğinin bozulmasını engellemekte yardımcı olur ve dolayısıyla yüz hatlarınız doğal ve genç görünüşünü kaybetmez. Köprülere bir alternatif olarak dental implantlar bir yada birden fazla bitişik şekilde yerleştirildiği zaman köprülere öğütmekte zorluk çektiğiniz yiyecekleri doğal dişiniz kadar sağlıklı bir şekilde öğütmenizi sağlar.
 
a.Çok rahat: Dental implantlar çene kemiğine güvenli bir şekilde bağlandığı için total damak  protezlerinde olduğu gibi kayma yada hareketlilik söz konusu değildir. Bunun yanısıra total damak protezlerinde sıkça rastlanan çene kemiğine uyumsuzluk, dişeti iltihaplanması ve açığa çıkmış sinirlerden kaynaklananşiddetli ağrılar dental implantlarda kesinlikle görünmez.
 
b.Çok güvenli: Dental implantlarda gülerken gülümserken yada konuşurken asla ağzınızı buruşturmak zorunda kalmazsınız. En çok sevdiğiniz yemekleri ağrısız ve korkusuz bir şekilde her ısırışta tadına vararak yiyebilirsiniz. Dental implantlar daha iyi görünmenizi daha iyi hissetmenizi ve daha fazla güvenli yaşamanızı sağlar.

izmir horlama protezi